תלמידים ותלמידות יקרים, ברוכים הבאים ושנה טובה!

שנת הלימודים תשפ"ב מציבה בפני כולנו הזדמנויות מגוונות של צמיחה והתפתחות.

אחרי שנה וחצי של למידה מקרוב ומרחוק אנו מקווים לפתוח שנה בה נלמד יחד לצד התמודדות עם נגיף הקורונה.

בית הספר הינו מרכז חינוכי חברתי ולימודי, מקצועי, מתחדש ואיכותי החותר ליצירת אווירת שייכות גדולה של כל הבאים בשעריו, תלמידים, הורים וצוות. צוות ביה"ס דואג לטפח ולהעניק לכלל התלמידים כלים ומיומנויות בצורה מותאמת אישית במטרה לחזק את תחומי התוכן בהם בחר כל תלמיד.

בית הספר מעודד מצוינות, חברתית ולימודית ושואף לספק לתלמידים ולצוות מקום לצמוח בו במגוון רחב של תחומים בביה"ס ובקהילה.

בתיכון בוחר כל תלמיד את תחומי התמחויותיו בהתאם לנטיית ליבו ותחומי העניין בהם ירצה להרחיב את ידיעותיו. בהרכב הלימודים הסופי של כל בוגר יהיו תחומי לימוד החובה לצד הבחירה אשר יחד יהיו מסמך ייחודי המותאם אישית לכל תלמיד, תעודת הבגרות.

אנו מאפשרים מגוון גדול מאד של שילובים לימודיים עיוניים ואומנותיים תוך שמירה על רמת לימודים גבוהה והישגית ובמקביל מדגישים ומפתחים מודעות חברתית-ערכית משמעותית בדגש על תרומה לקהילה בלמידה חווייתית ורלוונטית.

כל בוגר תיכון בן צבי פעיל בעשייה חברתית המובילה לתעודת בגרות איכותית במיוחד, תוך טיפוח כישוריו של הלומד בתחומים השונים בשמירה על אווירה ביתית ותומכת.

בית הספר מקפיד להיות בית מצמיח עבור כל הבאים בשעריו, ועושה זאת בצניעות ובמקצועיות תוך שמירה על מצוינות אישית המנהיגה את בוגרינו להיות אזרחים מובילים בחברה הישראלית.

בשם צוות ביה"ס אני מאחלת הרבה הצלחה לתלמידי שכבה יוד המצטרפים אלינו,

שנת לימודים פורייה, מהנה ומוצלחת לכולם.

שלכם,

64315321_453843918760535_20777350970998784_n.jpg

גלית לוי,

מנהלת בית הספר

galitl@b-zvi.com